با سلام و عرض احترام خدمت کلیه همشهریان و کاربران گرامی سایت کافه دسر ابتدا قابل عرض است که خورسندیم در خدمت شما عزیزان هستیم و از خدمات رسانی به شما بر خود می بالیم . باشد در امر خطیر خدمت رسانی آنچه انتظار شماست به آرزو و خط مشیی که ما به دنبال آن هستیم نزدیک و نزدیکتر باشد.

در چند کلمه همه قوانین ما جلب رضایت شماست .

کلیه اطلاعات شما در هنگام خرید و وارد کردن اطلاعات در فرم های سایت کافه دسر محفوظ است و هیچگونه دسترسی به این اطلاعات . این اطلاعا صرفا جهت پردازش و تحویل محصولات از شما در خواست می شود . چنانچه به مورد مشکوکی در سایت برخوردید با ما در تماس باشید.

اعمال دیدگاه مشتریان امری ست پسندیده و علاوه بر این موضوع برای ما بسیار باعث خوشحالی است که محصول نهایی را مطابق با نظرات و پیشنهادات شما ارائه دهیم.ما همیشه پاسخگوییم.

بعد از سفارش انواع دسر به دلیل هزینه هایی که برای تهیه محصولات خریداری شده صرف نموده ایم هیچ گونه استرداد مبلغی صورت نمی گیرد مگر اینکه با مدیریت مجموعه تماس بگیرید و دلیلی قانع کننده داشته باشید.

خرید آنلاین مواد غذایی:

مواد غذایی پس از سفارش انلاین در دستور تهیه و ساخت قرار می گیرند و مطمعنا قابل استرداد نیست مگر در اولین زمان سفارش حداقل یک ساعت بعد از سفارش با سفارش تلفنی و توافق طرفین.

 

کیف پول الکترونیی:

اگر از این امکان در سایت ما استفاده کردید این بدان معناست که بعد از شارژ کیف پول این قابلیت در پنل شما فعال شود که محصولات را با اعتبار کیف پول خرید کنید و مبلغ کیف پول اگر به سقف 200000 ریال برسد قابلیت برداشت و استفاده  را دارد.اعتبار کیف پول شما برای شما محفوظ است و تحت هر شرایطی به عنوان مثال حذف حساب کاربری یا هر اتفاقی قابل استرداد می باشد.